mj

vselico

mj

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
mj
Realita
 
Jojojo
Jojojo | 10.1.2022 09:30

Tak aby som to uviedol na pravú mieru: napísal som niečo proti tomu paškvilu na prítomnosť U.S. vojsk a vy ste tu z toho spravili anketu, že či tu chceme radšej ruské vojská. Lebo máte v hlavách predstavu, že nás ide obsadiť Putin. To sa volá STIHOMAM a dá sa diagnostikovať. Ma nes*er, lebo začnem lustrovať tvoje reakcie :)))


Eamileann
Eamileann | 10.1.2022 10:12

Tak to sa Ti na pravú mieru uviesť nepodarilo, ale nevadí, ďalej si mysli, že Ty si ten, čo počúva a nikoho nenálepkuje, a my tí, ktorých žiadne argumenty nepresvedčia...


Nathanael
Nathanael | 10.1.2022 10:37

Jojojo: A čo tak anketa, či súhlasíme s vybudovaním základne NATO - organizácie, ktorej sme členmi?


Jojojo
Jojojo | 10.1.2022 10:54

To bude americká základňa, nie NATO. Vlastne to podľa Naďa ani nebude základňa :)
A načo potrebujeme základňu NATO? Už nestačí článok 5?


| 10.1.2022 12:04

Fuuu a ked sme boli v RVHP a vo varsavskej zmluve, tak kto sa ludi pytal ohladom rozmiestnenia sovietskych vojakov na nasom uzemi? Kde boli nejake dopredu vyrokovane zmluvy a podmienky? Nikde, prisli tanky a bolo...

Po tej skusenosti nam tu teraz ide niekto nabalachat, ze ten vdaka ktoremu sem rusi nemozu, co nam je schopny a ochotny dodavat najmodernejsie zbranove systemy a v ramci posilnovania aliancnej spoluprace tu ide preinvestovat peniaze a chce to mat dopredu zmluvne osetrene je nejaky arcidiabol pred ktorym nemame uhnut ani o 1cm.

Pripada mi to to ako vykriky 5 kolony. Som rad ze je tu NATO, a ze SK nemusi rieisit, podvratne aktivity rusov na urovni, ze by nam tu vznikala nejaka poloninsko-vihorlatska oslobodenecka republika. Staci ze nam tu financuju rozvratne aktivity v podobe zem a vek a korumpuju ustavnych cinitelov a vysokych uradnikov(podpora uzitocnej idiocie) ala Danko alebo zial najnovsie aj Zilinka a v cechah sa nestitia v ramci podvratnych aktivit hoc aj vyhadzovat do vzduchu municne sklady.


vlado
vlado | 10.1.2022 12:08

jojko: byv. gen. Macko písal, že na sliači su umiestnení rusi. asi tu cvičia. mohol by si mi ukazať text zmluvy medzi zssr, pardom rusmi a slovenskom o umiestneni cudzich vojsk na našom uzemi?


mj
mj | 10.1.2022 12:42

Vlado to budu ti co drzia pokope migi


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader