mj

vselico

mj

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
mj

Tak pani poslanci OLANO maju pochybnosti o pani ministerke Kolikovej...


Poslanec Národnej rady SR Igor Matovič (OĽaNO-NOVA) mal pred vyšetrovacími orgánmi zatajiť účtovníctvo spoločnosti regionPress za roky 2002 až 2004.
Vyplýva to z uznesenia o zastavení trestného stíhania vedeného pre prečin skresľovania údajov hospodárskej a obchodnej evidencie v súvislosti s firmou regionPress. Trestné stíhanie vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry uzavrel, pretože skutok je premlčaný.
Uznesenie k prípadu ma 31 strán a má zachytávať výpovede svedkov a dokazovanie, z ktorého vyplýva, že Matovič sa dopustil trestného činu. Vyšetrovanie malo byť ukončené vo februári 2017, uznesenie odobril aj prokurátor.

-----------------------------------------------------------------

...z uznesenia vyplýva, že spomínaná Fabia má už dnes nového majiteľa. „Hoci Igor Matovič na základe svojho tvrdenia osobným automobilom najazdil za jeden rok celkovo 223 043 kilometrov pracovných ciest, tak v čase preverovania malo uvedené vozidlo najazdených 210 202 kilometrov...

------------------------------------------------------------------

Podľa Plus 7 dní mohol vklad Matovičovej dosiahnuť 10 miliónov eur. Premiér uviedol, že s manželkou majú 14 rokov zrušené bezpodielové spoluvlastníctvo, preto nevie, v akej banke a za aké úroky má jeho žena uložené peniaze.

"Prepáčte, niekto vám podsunul nejaké bludy a ja teda kvôli tomu Pavlínku otravovať nebudem. Štrnásť rokov sa absolútne nemiešam do toho, kam sa Pavlínka rozhodne investovať, a túto tradíciu budem poctivo dodržiavať naďalej. A keď to nezaujíma mňa, nevidím prinajmenší dôvod, aby to zaujímalo niekoho iného,"

 
roman1 | 11.5.2021 15:09

Ja sa sam sebe cudujem, ze aj ked som IM nevolil - tak ako som si mohol mysliet, ze to bude fajn...

1ka a 2ka - tam nemam nejake idealy o Slovensku z obdobia rokov 2000. Kreativita v podnikani tam bola poriadna a malo sa to riesilo. Ale do trestnych veci sa asi bezne neslo. A sluzobne cesty sa spisovali/generovali dodatocne ale vzdy sa pozrelo na tachometer do akej km sa moze ist :) ....

A potom ta 3ka... No to ma o dost blizsie ako niekto cez brata k nejakemu spolocnikovy este do dalsej firmy...
Pricom keby to s Kolikovou malo byt problem - tak neverim, ze na kazdeho politika by sa nenasiel veeelmi podobny pripad. Cez brata, sestru, otca, kolegu .... na tri skoky k nejakej objednavke so statom... To by snad nikto nemohol podnikat so statom ...


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader